POMOC

Najczęściej zadawane pytania

Produkt

Świece z wosku pszczelego i sojowego są naturalne, przyjazne dla środowiska, palą się dłużej niż tradycyjne świece parafinowe.
Ważne jest, aby świeca paląca się przez 3-4 godziny, aby stworzyć pełny „basen topienia” na powierzchni wosku. Przycinaj knot przed każdym paleniem i nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru.
Nasze świece są ręcznie robione z naturalnego wosku pszczelego i sojowego. Każda świeca jest starannie skonstruowana z użyciem najlepszych składników, aby zapewnić czyste, długotrwałe palenie. Są także ekologicznym i zdrowym wyborem dla Ciebie i Twojego domu.

Dostawa

Oferujemy dostawę za pomocą kuriera InPost, lub dostawę do paczkomatu InPost

Koszt dostawy jest zależny od wybranego sposobu dostawy i jest widoczny przy składaniu zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja przesyłka dotarła do Ciebie w przeciągu 2 dni. 

Oczywiście, możesz korzystać z aplikacji lub strony www wybranego przewoźnika.

14 dni roboczych na wysłanie produktów.

Płatności

Dostępne metody płatności to m.in – płatność na miejscu, BLIK, karta kredytowa/debetowa, czy płatność online najpopularniejszych banków działających na terytorium Polski.
Tak, używamy najnowocześniejszych zabezpieczeń, aby zapewnić, że wszystkie Twoje transakcje są w pełni chronione. Wszystkie płatności są szyfrowane za pomocą zaawansowanej technologii szyfrowania, co oznacza, że Twoje dane są bezpieczne podczas przesyłania do naszej strony. Ponadto, nie przechowujemy danych Twojej karty kredytowej, co zapewnia dodatkową warstwę ochrony.