Señorita - Zapachowa Podróż do Hiszpańskiej Namiętności

Zapraszamy Was do świata, w którym każdy zapach ma swoją historię, a każda historia skrywa w sobie obietnicę emocji. Nasza najnowsza świeca sojowa „SEÑORITA” to zapachowa podróż, która przeniesie Was w sam środek rozgrzanych słońcem hiszpańskich uliczek, pełnych tajemnic i zalotnych spojrzeń.

Energetyczne górne nuty: cytrusowy wstęp do miasta miłości

Za każdym wielkim zapachem kryje się energia, która z miejsca wzbudza zainteresowanie. „SEÑORITA” nie jest wyjątkiem. Wibrujące akordy pomarańczy i mandarynki są jak hiszpańskie fiesty – pełne życia, kolorów i radości. To cytrusowe wezwanie do tańca, które rozświetla pomieszczenie i pobudza nasze serca do szybszego bicia.

Sercowe nuty: kwiatowe serce bijące w rytm flamenco

Wędrując dalej po krętych uliczkach zapachu, natrafiamy na serce tej fascynującej kompozycji. Róża i jaśmin – kwiaty pełne namiętności i tajemnicy – tworzą miłosny duet z korzeniem kolendry i kwiatami pomarańczy, który oszałamia i porywa. To zapach, który potrafi przekazać uczucia bez słów, wyrafinowany i zdobywający zaufanie z każdym westchnieniem.
hiszpańskie rzemiosło

Dolne nuty: zmysłowe podteksty i nieodkryte tajemnice

Ostateczny charakter zapachu uwalnia się powoli, wielowymiarowo, z każdym kolejnym oddechem. Ciepło drzewa sandałowego i bursztynu to nic innego, jak urokliwe zakątki Hiszpanii, gdzie czas wydaje się stać w miejscu. Te nuty są jak stare, drewniane drzwi skrzypiące pod dotykiem, kryjące za sobą historie namiętnych miłości i niewypowiedzianych sekretów. Dodatek wanilii natomiast to obietnica rozgrzewającego uścisku, to intensywność uczuć i wspomnień, które zawsze będą częścią tej podróży.

KUP ŚWIECĘ SOJOWĄ "SEÑORITA"

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
Promocja!20%
SEÑORITA – świeca sojowa
49.99 39.99 

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 39.99 .